تفاوت فلزیاب با گنج یاب

تفاوت فلزیاب با گنج یاب

در تفاوت فلزیاب با گنج یاب اولین سوالی که برای اپراتور پیش می آید این است که فلزیاب یا گنج یاب چیست و چه کارایی دارد؟ فلزیاب به دستگاهی گفته می شود که فقط قادر به شناسایی فلزات در زیر زمین است است و نمی‌تواند با ارزش یا بی ارزش بودن فلز را تشخیص دهد درحالی که گنج یاب و طلایاب این ویژگی را دارند. گنج یاب به دستگاهی گفته می‌شود که علاوه بر شناسایی فلز قادر است با ارزش یابی ،ارزش دار بودن یا به عبارتی طلا یا غیر طلا بودن فلز را مشخص کند.

قدرت تفکیک دستگاه های فلزیاب و گنج یاب با یکدیگر متفاوت میباشند. در فلزیاب ها روی همه ی فلزات دستگاه بوق میزند و شما متوجه ابعاد و جنس فلز نخواهید شد. اپراتورهایی که میخواهند به صورت حرفه ای تفکیک فلزات را انجام دهند و زودتر به نتیجه برسند باید دستگاه گنج یاب خریداری کنند.
تفاوت فلزیاب با گنج یاب

معرفی انواع فلزیاب و گنج یاب

فلزیاب تصویری 

فلزیاب های تصویری دستگاه هایی هستند که با نام های معدن یاب تصویری، سیستم های مگنومتر و اسکنر های تصویری نیز شناخته شده اند که برای جستجوی حفره ها، قبرها و دفینه ها کاربرد دارند و اگر قصد دارید فلزات جدید را جستجو کنید فلزیاب های تصویری قادر به کاوش این نوع فلزات نیستند. همچنین با فلزیاب تصویری میتوانید با ارزش یا بی ارزش بودن فلزات را متوجه شوید.

با فلزیاب های تصویری میتوانید نوع، ابعاد و تا حدودی جنس فلز را تشخیص دهید. در فلزیاب های تصویری رنگ قرمز نشانه وجود فلز، رنگ زرد نشانه خاک آلوده به فلزات، رنگ سبز نشانه زمین بکر و دست نخورده و رنگ آبی نشانه حفره میباشد.

دستگاه فلزیاب نقطه زن

دستگاه فلزیاب های نقطه زن قادر هستند تا فلزات را در یک هدف تعیین شده جستجو کنند و از حفاری بی مورد جلوگیری کند. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را داشته باشید و در وقت خود صرفه جویی کنید میتوانید دستگاه هایی را خریداری کنید که از قطعات آلمانی و آمریکایی ساخته شده اند.

دستگاه فلزیاب حرفه ای 

فلزیاب های حرفه ای مخصوص اپراتورهایی میباشد که بسیار با دستگاه کار کرده اند و کاملا در گنج یابی با تجربه شده اند. همه ی اپراتورها نیاز نیست که دستگاه های حرفه ای خریداری کنند و گاهی وقتا دستگاه های قیمت مناسب هم میتوانند به راحتی فلزات را جستجو کنند.

تفاوت قیمت فلزیاب و گنج یاب

این دستگاه ها به دلیل تفاوت در جنس قطعات بکار رفته، عمق کاوش دستگاه ها یا یکدیگر، تکنولوژی کارکرد، کمپانی سازنده، جنس سنسورها و نوع طراحی قیمتشان با یکدیگر متفاوت میباشد. اپراتورها میتوانند نسبت به نیاز خود دستگاه خریداری کنند و گاهی وقتا نیاز نیست دستگاه های خیلی گران خریداری کنند.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت فلزیاب تهرانسر

خرید و فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09372131009

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

ادرس اینستاگرام

ادرس تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *