خرید فلزیاب قلمی کوچک

خرید فلزیاب قلمی کوچک

فلزیاب های قلمی دستگاه هایی هستند که با نام فلزیاب دستی، پین پوینتر، راکتی و بازرسی بدنی شناخته شده هستند. فلزیاب های دستی دستگاه هایی بسیار جمع و جور و با کیفیت از برندهای مختلف هستند که خریداران این دستگاه ها میتوانند این نوع فلزیاب ها را از عمق 20 تا 50 سانت خریداری کنند.

با خرید فلزیاب قلمی کوچک اپراتورها صاحب یک دستگاه جیبی و قابل میشوند که برای تشخیص و شناسایی اشیاء فلزی در سطح زمین به کار می‌رود. این دستگاه بسیار کوچک و سبک است و به راحتی در جیب قابل حمل می‌باشد.

با فلزیاب های قلمی میتوان در زمین های مختلف به کاوش پرداخت و هر نوع فلزی را که مد نظر داشته باشید میتوانید با این دستگاه ها جستجو کنید. فلزیاب های دستی توانایی پیدا کردن فلزات را با صدای بوق با لرزش دارند.

در خرید فلزاب قلمی کوچک این نکته را در نظر داشته باشید که این دستگاه ها فقط برای عمق های سطحی کاربرد دارند و برای عمق های بالا کارایی لازم را ندارند. شرکت هایی مانند گرت، نوکتا و ماینلب در زمینه ساحته این فلزیاب ها بسیار شناخته شده هستند که بهترین فلزیاب ها را به بازار ارائه میکنند.

خرید فلزیاب قلمی کوچک

 

ویژگی های فلزیاب قلمی کوچک

سبک و قابل حمل: فلزیاب قلمی بسیار سبک و قابل حمل است، بنابراین می‌توانید آن را در کیف خود حمل کرده و در هر زمان و مکان از آن استفاده کنید.

کاربری آسان: فلزیاب قلمی بسیار آسان در کاربری است و برای هر کسی قابل استفاده است. با دستگاهی ساده مانند فلزیاب قلمی می‌توانید به راحتی فلزات را شناسایی کنید.

قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف: بسیاری از فلزیاب‌های قلمی دارای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار هستند، بنابراین می‌توانید در شرایط آب و هوایی مختلف از آنها استفاده کنید.

قیمت مناسب: فلزیاب قلمی با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، قیمت مناسبی دارد و می‌توانید با هزینه کمتر، به دستگاهی با کارایی بالا دست پیدا کنید.

استفاده به عنوان تکمیلی: فلزیاب قلمی به خوبی می‌تواند به عنوان یک دستگاه تکمیلی برای فلزیاب زمینی استفاده شود. به این ترتیب، می‌توانید برای شناسایی دقیق‌تر فلزات، از هر دو دستگاه به صورت ترکیبی استفاده کنید.

حساسیت: فلزیاب قلمی باید به میزان کافی حساس باشد تا بتواند فلزات را در عمق‌های مختلف شناسایی کند.

صدا: فلزیاب قلمی باید دارای صدای قوی و روشن باشد تا بتوانید فلز را در محیط‌های پر صدا و مزاحم شناسایی کنید.

قابلیت ضد آب: برخی از فلزیاب های قلمی دستی قادر به کاوش فلزات در آب نیز میباشند.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت فلزیاب تهرانسر

خرید و فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09372131009

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

ادرس اینستاگرام

ادرس تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *