فلزیاب های نقطه زن پالسی

فلزیاب های نقطه زن پالسی

در این مقاله قصد داریم تا بهترین فلزیاب های پالسی بازار را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. در خرید فلزیاب پالسی اولین نکته ای که شما باید در نظر داشته باشید این است که فلزیاب های نقطه زن پالسی را از کدام شرکت خریداری کنیم؟

اول اینکه اپراتورهای عزیز باید بدانند که فلزیاب پالسی چیست؟ در فلزیاب های پالسی از یک چند سیم پیچ به عنوان فرستنده و گیرنده استفاده میشود. فلزیاب پالسی با ارسال یک پالس مغناطیسی به سمت فلز و ایجاد تغییر برعکس آن باعث بوجود آمدن یک میدان مغناطیسی القایی میشود.

این عمل ارسال و دریافت با سرعت بالا (بستگی به نوع دستگاه) انجام میشود تا بتواند میدان مغناطیسی هدف را شکار کند. فلزیاب های پالسی در مقایسه با فلزیاب های vlf عملکرد ضعیف تری دارند و از فلزیاب های پالسی در زمین های نمکی و مرطوب و در زمین هایی که دارای رسانایی زیادی هستند استفاده میشود.

در ادامه با ما همراه باشید تا چند مورد از بهترین فلزیاب های پالسی شرکت فلزیاب تهرانسر را خدمت شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

فلزیاب های نقطه زن پالسی

 

معرفی فلزیاب های پالسی شرکت فلزیاب تهرانسر:

فلزیاب نقطه زن نوا پلاساین فلزیاب قدرتمند بسیار قدرتمند و دارای حساسیت بالا میباشد. تفکیک فلزیاب نوا پلاس به صورت عددی میباشد و همه توضیحات در آموزش خدمات اپراتورهای عزیز ارائه خواهد شد. عمق کاوش دستگاه فلزیاب نوا پلاس 4 متر میباشد که دارای 4 عدد لوپ قدتمند میباشد. همچنین لازم به ذکر است که فلزیاب نوا پلاس دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

فلزیاب های نقطه زن پالسی

 

فلزیاب کامپکس ایکس 5: یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های شرکت فلزیاب تهرانسر فلزیاب کامپکس ایکس 5 میباشد که دارای سه عدد لوپ برای کاوش انواع فلزات در عمق های مختلف میباشد. عمق کاوش این نوع فلزیاب 4 متر میباشد. حساسیت این دستگاه نسبت به فلزیاب نوا پلاس کمتر میباشد و بالانس این دستگاه به صورت دستی صورت میگیرد. همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

فلزیاب های نقطه زن پالسی

 

فلزیاب دو کاره کامپکس ایکس 6: فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس 6 نسخه پیشرفته فلزیاب کامپکس ایکس 5 میباشد که به صورت دو کاره است و بسیار مناسب برای اپراتورهای حرفه ای و آماتور نیز میباشد. این فلزیاب هم دارای مابقی فلزیاب ها دارای 3 عدد لوپ میباشد که تا عمق 4 متر را میتوان کاوش کرد. همچنین این فلزیاب دارای یک ردیاب شعاع زن هم میباشد که اپراتور قادر است تا عمق 6 متری و شعاع 600 متری را با این دستگاه کاوش نماید.

فلزیاب های نقطه زن پالسی

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت فلزیاب تهرانسر

خرید و فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09372131009

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

ادرس اینستاگرام

ادرس تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *