قویترین فلزیاب دو کاره 2024

قویترین فلزیاب دو کاره 2024

امروز در این مقاله قصد داریم تا شما را با دو نمونه از بهترین و قویترین فلزیاب های دو کاره بازار در سال 2024 معرفی کنیم. با پیشرفت تکنولوژی گاهی وقتا لازم نیست اپراتور ها چند دستگاه را به صورت همزمان خریداری و حمل کنند.

قویترین فلزیاب دو کاره 2024 در بازار اکنون فلزیاب کامپکس ایکس 6 و فلزیاب دو کاره پالس پاور LX 7000 میباشند که اپراتور با قابلیت نقطه زن پالسی، نقطه زن تصویری و ردیاب شعاع زن قادر به کار کردن با این دستگاه ها میباشد.

این دستگاه های با خاک ایران بسیار سازگار میباشند و هر کدام دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و شما قادر هستید دستگاه را با تست سلامت دستگاه خریداری کنید.

شما با خرید قویترین فلزیاب دو کاره 2024 از شرکت فلزیاب تهرانسر در واقع با یک تیر دو نشان میزنید و صاحب دستگاهی میشوید که با یک هزینه میتوانید کارایی دو دستگاه را داشته باشید.

قویترین فلزیاب دو کاره 2024

فلزیاب دو کاره کامپکس ایکس 6

فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس 6 نسخه پیشرفته فلزیاب کامپکس ایکس 5 میباشد که به صورت دو کاره است و بسیار مناسب برای اپراتورهای حرفه ای و آماتور نیز میباشد. کار با این فلزیاب قدرتمند برای اپراتور بسیار لذت بخش میباشد زیرا دارای ثبات و پایداری است و قدرت تفکیک این دستگاه هر کاوشگری را به وجد می آورد.

قابلیت نقطه زنی فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس 6:

فلزیاب کامپکس ایکس 6 دارای سه لوپ در اندازه های 25، 60 و کابل یونیورسال 1*1 میباشد که با هر لوپ میتوان عمق های مختلف را کاوش کرد. با لوپ 25 تا 1 متر، با لوپ 60 تا 2 متر و همچنین میتوان با کابل 1*1 تا عمق 4 متر را با این دستگاه کاوش نمود. همچنین فلزیاب کامپکس ایکس 6 ضد آب میباشد و در آب های کم عمق میتوانید کاوش نمایید. ( خود دستگاه ضد آب نیست، دستگاه را داخل آب نبرید.)

شعاع زنی در فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس 6:

علاه بر نقطه زنی این دستگاه قادر به شعاع زنی فلزات در فاصله 1000 متری و عمق 6 متری میباشد و اپراتور میتواند به راحتی میتواند هر فلزی را که مد نظر دارد در این فاصله جستجو کند.

ردیاب کامپکس ایکس ۶ به دو صورت عمل میکند. شما هم میتوانید به ردیاب خوراک بدهید و با توجه به خوراک اقدام به ردیابی هدف نمایید. همچنین میتوانید با وصل کردن دسته آنتن ها به فلزیاب و انتخاب ردیاب از منو فلزیاب اقدام به استفاده از ردیاب و شعاع زن نمایید. ردیاب فلزیاب کامپکس ایکس 6 قادر به جستجوی فلزاتی از جمله طلا، نقره، مس و سنگ های قیمتی نیز میباشد.

قویترین فلزیاب دو کاره 2024

فلزیاب دو کاره پالس پاور LX 7000

فلزیاب تصویری دو کاره پالس پاور LX7000: 

فلزیاب نقطه زن بوقی این دستگاه کاملا به صورت اتوماتیک بالانس میشود و تفکیک این دستگاه به صورت عددی میباشد که اپراتور میتواند به راحتی به کاوش بپردازد. این دستگاه شامل 3 عدد لوپ 25، 60 و کابل یونیورسال 1 متر در 1 متر میباشد که میتوانید تا عمق 3/5 متر با این دستگاه به کاوش بپردازید.

از جمله قابلیت های فلزیاب پالس پاور LX7000 میتوان به قابلیت تنظیم حساسیت در این فلزیاب اشاره کرد. شما میتوانید با توجه به زمین مورد کاوش حساسیت دستگاه را تنظیم نمایید.

قویترین فلزیاب دو کاره 2024

 

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شرکت فلزیاب تهرانسر

خرید و فروش فلزیاب

برای مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09372131009

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

ادرس اینستاگرام

ادرس تلگرام

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *